Pontal Do Lago Altravia
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Stoomcabine |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Caldas Novas te genieten, verblijf in Pontal Do Lago Altravia Caldas Novas appartementen, gelegen binnen 10 minuten rijden tot de Nautical Beach Club en op afstand van 7 km van de Clube Privé. Dit appartement is uitgerust met een stoomcabine en een sauna, waardoor gasten een nog aangenamere ambiance ervaren.
Het diRoma Acqua Park ligt binnen 15 minuten rijden tot het appartement.
Pontal Do Lago Altravia appartementen zijn gelegen op 5 km van Caldas Novas luchthaven.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Sauna
- Stoomcabine
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Pontal Do Lago Altravia appartement.
Gasten van Pontal Do Lago Altravia appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Nautical Beach Club, op 2 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het diRoma Acqua Park (7 km) en de Clube Privé (8 km). - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Pontal Do Lago Altravia appartement?
Pontal Do Lago Altravia appartement heeft privéparkeren. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Pontal Do Lago Altravia appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Pontal Do Lago Altravia appartement de ontspanning ervaren met een stoomcabine en een sauna. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.